fbpx

Mamy ogromną przyjemność zaprosić do Lublina na warsztaty z wyjątkowymi tancerzami i instruktorami Marią Kraft i Nzarem Mikhalyk.

Kilka słów od nich o nich:

My, czyli Nazar i Maria, jesteśmy nauczycielami tanga argentyńskiego w Warszawie.

Tango, to styl naszego życia. Wszystko jest z nim związane i kręci się dookoła tej pasji – przynosząc nam wiele radości każdego dnia!
Tango, to nie tylko taniec, którego sens tkwi w objęciu – to cała kultura, żywy i dynamiczny świat, otwarty na nowości, ale jednocześnie szanujący tradycję.
Tango, to unikatowy sposób komunikacji, język zmysłów, dzięki któremu można rozmawiać o wszystkim. To również lekkość, radość, harmonia współdziałań, czysta improwizacja, oraz świetny sposób na częste podróże i zawieranie nowych znajomości.

Uczymy tanga argentyńskiego już od 15 lat – czyli od 2008 roku.
Przez cały ten czas, wielokrotnie uczestniczyliśmy w warsztatach oraz lekcjach indywidualnych u najlepszych maestros tanga argentyńskiego, dzięki czemu wypracowaliśmy swoją własną metodę nauczania tego tańca.
Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności – jesteśmy przekonani, że rozwój nauczyciela ma kluczowy wpływ na rozwój jego uczniów.

Na naszych zajęciach zwracamy szczególną uwagę na mechanikę ruchu ciała, proces współdziałania w parze. Wszystkie lekcje tanga budujemy na przekonaniu, że tańczyć może każdy, trzeba tylko troszeczkę się postarać. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, pomagając mu odkryć swój własny taneczny potencjał. Przekazujemy wiedzę tym, którzy lubią i chcą się rozwijać, oraz kształtować swoje umiejętności.

Naszym głównym celem jest nauczanie tanga argentyńskiego w jego naturalnym, socjalnym charakterze. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie swobodnie tańczyli na milongach oraz międzynarodowych festiwalach i maratonach tanga.

W świecie tanga argentyńskiego współpracujemy z różnymi instytucjami kultury, uczelniami, a także firmami. Tańczymy, uczymy oraz organizujemy duże wydarzenia tangowe, między innymi:
– coroczny Vinyl Tango Maraton de Oro w Krakowie,   Vinyl Tango Maraton Vinyl Mania w Warszawie
– oraz coroczny Warsaw Tango Meeting  z warsztatami maestros z Argentyny: Cristian Palomo y Melisa Sacchi,  Graciela González, Jonathan Saavedra y Clarisa Aragon,   Daniel Nacucchio y Cristina Sosa.

Czekamy na spotkanie z Wami.
Nazar y Maria

Plan warsztatów:

Sobota(24.06.2023)
16:00 – 17:30 Typowe i nietypowe sacadas jako dodatkowe narzędzie do improwizacji, część 2
17:45 – 19:15 Gancho I jak stworzyć przestrzeń i jak prowadzić partnerkę , podstawy akcji i reakcji. (w parach)
Niedziela(25.06.2023)
10:00 – 11:30 MILONGA TRASPIE: Technika i kombinacja
11:45 – 13:15 MILONGA TRASPIE: kombinacje z krzyżem i obrotami
Cennik:
1 warsztat (1h 30min) – 70zł/os.
Full Pass – 260zł/os

Zapisy:

biuro@lubelskietango.pl
tel. 505 66 80 16